Hoş Geldiniz

Bugün 23 Ağustos 2019 Cuma 20:45

 

Sitemize üye olarak ilçemiz ile ilgili bilgileri e-mail adresinizden okuyabilirsiniz.
Email:

Üye Ol Çıkar

 
Giriş : 43
Ziyaretçi: 494
İşyeri: 6
Haber: 327
Makale: 14
Resim: 801
HASAN DUMAN

318 hafta önce

 15 YIL ARADAN SONRA DOĞUP BÜYÜDÜĞÜM İLÇEME DERİNKUYUYA GEZMEYE GELDİM GENÇLİK KENDİNİ AŞMIŞ AFERİN ONLARA AMA DERİNKUYUNUN İNTERNET SİTESİNİ GENÇLİK YALNIZ BIRAKMIŞ HAYDİN GENÇLER HEP BERABER SİTEMİZE YAZALIM İLÇEMİZİ TANITALIM,HAYDİ BAŞKAN SENDE YAZ.SİZİ TAKİBEDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR.
NURAY YOLALAN

318 hafta önce

 MEMLEKETİMİ ÇOK SEVİYORUM. BURNUM DA TÜTÜYORSUNUZ SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM
HASAN DUMAN

319 hafta önce

 ÖNCELİKLE İKİGÜN ÖNCEKİ YAZIMI YAYINLADINIZ TEŞEKKÜR EDİYORUM.SİTENİN SÜREKLİ GÜNCEL TUTULMASI VE DERİNKUYUNUN TANITIMININ DAHA İYİ YAPILMASI DEĞİŞİK YAYIN ORGANLARI İLEDE MÜMKÜNDÜR.BAŞKANIN ÇALIŞMALARI TABİİKİ TAKDİRE ŞAYANDIR AMA YETERSİZ,İLERİYE DÖNÜK YATIRIMLAR OLMASI GEREKİR AMA ÖNCELİK TANITIM DİĞER İLÇELERİN MEDYADA TANITIMLARI VAR NEDEN DERİNKUYUNUN YOK,BVAŞKAN BU KONULARDADA ÇALIŞIRSA İYİ OLUR.İYİ ÇALIŞMALAR
HASAN DUMAN

319 hafta önce

 ÜÇ HAFTA ÖNCEKİ YAZIMI NEDEN YAYINLAMADINIZ,ÜSLUP KISKACINAMI TAKILDI,ELEŞTİRİYE TAHAMMÜLÜ OLMAYAN KİM ACEBA,
ugur toprak

321 hafta önce

 MRB SAYIN BASKANIM BEN İSTANBUL ATASEHIR DEN ÖNCELIKLE SUNU BELIRTMEK İSTIYORUM SIZLERI ÇOOK ÖZLEDIM İNSALLAH BU YIL GELIYORUM TAMAMEN ORDAYIM SIZI MAKAMINIZDA GÖRNEK BENI ÇOOK ONURLANDIRACAK..
www.tasduvarkaplama.com

326 hafta önce

 Merhaba Derinkuyu Belediyesi siteniz genel olarak güzel ancak anasayfa'nın ortasında ki resimlerin biraz daha büyütülmesini tavsiye ederim. Birde Derinkuyu çok güzel bir yer eğer yolum düşerse muhakkak uğrayabileceğim bir yer :)
gamze aytekin akdeniz

326 hafta önce

 merhabalar...bende derinkuyuluyum...sitemiz Derinkuyu hakkında daha donanımlı bilgiler verilerek ve en azından haftalık güncellemeler yapılarak Derinkuyu dışında olanları daha bir hevesle takip etmelerini gerektirecek şekilde yapılmalıdır.
MİSAFİR

329 hafta önce

 SAYIN BAŞKANIMA DERİNKUYU DA EKMEK SORUNUN ÇÖZDÜĞÜ İÇİN ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM. YENİ AÇILAN 2. FIRIN SAYESİNDE DERİNKUYULU EKMEKTE KALİTEYİ GÖRMEYE BAŞLADI. BAŞKANIM BU ARKADAŞLARA DESTEK ÇIKALIM BİZİ NEVŞEHİRLİ AHMET2E TEKRAR MUHTAÇ ETMEYİN. BAŞKANIM SİZİN SAYENİZDE YATIRIM FIRINCILARA DESTEK ÇIKALIM.. TEŞEKÜR EDERİZ..
ERDOGAN DENLİ İSTANBUL

331 hafta önce

 26 YILDAN BU YANA İSTANBULDA KALIYORUM HER YIL KÖYÜMÜZE GELİYORUM VE HER GÜN DERİNKUYU İLÇEMİZE GİDİYORUM İLÇEMİZDE DENİŞİKLER OLUYOR FAKAT BU YAPILAN GÜZELLİKLER YANLIZ BELEDİYEDEN BEKLEMEMEK LAZIM VATANDAŞ KENDİNE DÜŞENİ YAPMIYOR HALA CADE ÜZERİNDE YIKILAN YERLER VAR AHIR SAMANLIK GİBİ ÇOK ESKİ YERLER İNSAN ÖNLERİNE BİR DUVAR ÇEKER O ÇİRKİNLİGİ KAPATIR NEVŞEHİR CAD KAYSERİ CAD ÜZERİNDE AVLU DUARLARI ÇEKİLMİŞ KALDIRIM DARALTILMIŞ HELE MERKEZDE OLAN CAMİNİN ÖNÜNDEKİ O YIKIK ESKİ EVLER NE OLUR BİR DUAR ÇEKİN O ÇİRKİN GÖRÜNÜM KALKSIN İNANIN TÜRKİYENİN EN İYİ İNSANLARI DERİNKUYUDA YARISI BENİM AKRABAM YARISI ARKADAŞIM HALKINI ÇOK SEVERİM ONLARDA BENİ SEVER ONUN İÇİN DERİNKUYU İLÇEMİZİN O CİVARDA EN GÜZEL İLÇE OLMASINI İSTERİM HALKINA DA BU YAKIŞIR DERİNKUYU YU GÜZELLEŞTİREN EMEGİ GEÇEN HERKEZE TEŞEKÜR EDRİM
Almanyadan bir Derinkuycu

331 hafta önce

 Memleketimi öyle bi özledimki, herzaman Memleketimize sükür etmenizi istiyorum, gurbet yollara düstügünüz anda insan Memleketinin kiymetini iyi bilir
Sayfa: Önceki1 2 3 4 56 7 8 9 Sonraki
 
Yazı Ekleme
Lütfen yazılarınızda uslubunuza dikkat ediniz, yazılarınız incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Adınız-Soyadınız:

Mesajınız:

 
 

Sitemizdeki materialler'in belediyemizin yazılı izni olmadan ticari amaçla kullanılması yasaktır.

 Alış Veriş

 Oteller

 Yeme-İçme

 Turizm ve Ulaşım

 Resmi Daireler

 Spor - Sağlık

 Tarım - Sanayii

 Hayvancılık

 Sosyal Yaşam

 İletişim ve İnternet

 Ticaret ve Pazarlama

 Sigortacılık ve Muhasebe

 Kitap ve Kırtasiye

 Fotoğrafçılık

 İnşaat ve Yapı

 Bilgisayar

 

 

Copright (c) 2008 Derinkuyu Belediyesiwww.flashokey.com