Hoş Geldiniz

Bugün 14 Kasım 2018 Çarsamba 19:36

 

Sitemize üye olarak ilçemiz ile ilgili bilgileri e-mail adresinizden okuyabilirsiniz.
Email:

Üye Ol Çıkar

 
Giriş : 49
Ziyaretçi: 631
İşyeri: 6
Haber: 324
Makale: 16
Resim: 798
haci mehmet polat

271 hafta önce

 llütfen sayfaya yazalim düsüncelerimizi koay gelsin hemserilerimize
DERİNKUYULU

272 hafta önce

 SAYIN BAŞKANIMIZ DEĞERLİ YÖNETİCİ VE BÜYÜĞÜMÜZ ss otobüscüler koop adlı firmaya fiyat listesine bi bak. derinkuyu niğde arası 7 tl. derinkuyu gölcük 2,5 gölcük niğde 3 tl eder sana 5,5 lira. gölcüklü kadar kıymetimiz yokmu başkanım yenge gölcüklü diye ses çıkartmıyorsan diyecek bişi yok. SAYIN BAŞKAN Bİ EL AT ŞU İŞE.SENİN SÖZÜN GEÇER BU MEMLEKETTE.
ersin

273 hafta önce

 sitede şikayet bölümü olmadığı icin buraya yazıyorum. İlçemizde dünya harikası bir yeraltı şehri var ama araçlarıyla buraya gelen yerli ve yabancı turistlerin yer altı şehrini bulması imkansız çünki bir tane yön levhası yok.yetkililer sora sora bağdat bulunur mantıgıyla gidiyorlarsa bilmem ama dört tane levha dikmek zor olmasa gerek.yetkililerin dikkatine.
kenan çoban

274 hafta önce

 başkanım sizi artık mecliste görmek istiyoruz... saygılarımla
Belediye admin

275 hafta önce

 Sayın Derinkuyulu isimli arkadaş otobüs ücretlerinin belirlenmesinde Belediyenin yetkisi bulunmamakta olup, yetki Esnaf ve Sanatkarlar Odasına aittir.
derinkuyulu

276 hafta önce

 sayın başkan ss otobüscüler koop adlı firmaya fiyat listesine bi bak. derinkuyu niğde arası 7 tl. derinkuyu gölcük 2,5 gölcük niğde 3 tl eder sana 5,5 lira. gölcüklü kadar kıymetimiz yokmu başkanım yenge gölcüklü diye ses çıkartmıyorsan diyecek bişi yok. sayın başkan bi düzelt şu işi.
KENAN ÇOBAN

276 hafta önce

 DEĞERLİ DERİNKUYULU HEMŞERİLERİM LÜTFEN BAŞKANIMIZIN KIYMETİNİ BİLELİM BELKİ BÖYLE Bİ BAŞKAN DERİNKUYUMUZA NASİP OLMAZ BAŞKANIMA SAYGILARIMLA
Prof.Dr Atilla alpbaz

277 hafta önce

  Sayın B elediye Başkanımız Derinkuyu ya ait bir web sahifesinin olması çok güzel. ama web sayfasındaki bilgi kısımları boş. bunlar doldurulur ise Derinkuyuy tanıtmada çok daha olumlu olacağını sanıyor ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum Saygılarımla Prof. Dr atilla alpbaz Nor: Bu mektubumun yayınlanması gerekmiyor. Sadece sayın Belediye başkanına iletilebilir ise bu boşluğu kolayca doldurabileceğini sanıyorum .
HASAN DUMAN

277 hafta önce

 DERİNKUYU İLÇEMİZİ TANITMAK TÜM GENÇLERİN BORCUDUR.ÖRNEĞİN İLÇEMİZDE BULUNAN HAKKI ATAMULUNUN YAPTIĞI KÜLTÜR PARK VE İÇİNDE BULUNAN FİGÜRLER VE YİNE RAHMETLİ HAKKI AMCANIN YAPTIRDIĞI VE İLÇEYE MİRAS BIRAKTIĞI SANAYİ CAMİİNİN TÜRKİYEDE BENZERİYOK SADECE PAKİSTANDA AYNISI VAR.GENÇLER BU YÖNDEDE İLÇEMİZİN TANITIMINI YAPALIM.KOLAY GELSİN.BAŞKAN SİZEDE SELAMLAR.
ömer metin varol

278 hafta önce

  Kıymetli Derinkuyu halkının Ramazan-ı şerifi mübarek olsun,Benim derinkuyu halkına haddim olmayarak naçizane tavsiyede bulunacağım,bu yıl patates para edecek gibi,alacaklarını borçlarını ödedikten sonra açılsınlar,ellerindeki parayı değerlendirsinler,ileriye yönelik bir yatırım yapmaya çalışsınlar teşekkürlerimi sunuyorum.
Sayfa: Önceki1 2 3 45 6 7 8 9 Sonraki
 
Yazı Ekleme
Lütfen yazılarınızda uslubunuza dikkat ediniz, yazılarınız incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Adınız-Soyadınız:

Mesajınız:

 
 

Sitemizdeki materialler'in belediyemizin yazılı izni olmadan ticari amaçla kullanılması yasaktır.

 Alış Veriş

 Oteller

 Yeme-İçme

 Turizm ve Ulaşım

 Resmi Daireler

 Spor - Sağlık

 Tarım - Sanayii

 Hayvancılık

 Sosyal Yaşam

 İletişim ve İnternet

 Ticaret ve Pazarlama

 Sigortacılık ve Muhasebe

 Kitap ve Kırtasiye

 Fotoğrafçılık

 İnşaat ve Yapı

 Bilgisayar

 

 

Copright (c) 2008 Derinkuyu Belediyesiwww.flashokey.com