Hoş Geldiniz

Bugün 23 Ağustos 2019 Cuma 21:37

 

Sitemize üye olarak ilçemiz ile ilgili bilgileri e-mail adresinizden okuyabilirsiniz.
Email:

Üye Ol Çıkar

 
Giriş : 45
Ziyaretçi: 516
İşyeri: 6
Haber: 327
Makale: 14
Resim: 801
misafir

262 hafta önce

 Sayın başkanım yeraltı şehrinden batı istikametinde çarşı merkezine giderken orada bulunan kafeterya yaya yolu üzerine masa sandalye, dondurma dolapları koyarak yaya yolunu işgal etmiş ve vatandaş çimlerin üzerine basarak geçmektedir. Bu durum bence hiç hoş değildir. Ben Derinkuyu da misafir olarak bulunmaktayim. O işletme sahibini bilmem tanımam sadece gördüğüm bir yanlışı sizle paylaşmak istedim. Inşallah bu önerimiz dikkate alınır.
Tayfun Pala

264 hafta önce

 daha önce o kadar çok yazı yazmama rağmen hiç birisi yayınlanmamış gerçekleri yazdığımdan dolayı mı yazdıklarım yayınlanmıyor
Haci Mehmet Polat K asim Ahmet oglu

265 hafta önce

 Sayin derinkuyulu vatandaslar ramazan bayraminiz mubarek olsun ve herkese saglik sihhatli bol kazancli gunler temenni ederken 729 kotlu urun kullanmamayi rica ederim. Allaha emanet olun.
-derinkuyulu-

265 hafta önce

 Tüm hemşerilerimin ramazan bayramını canı gönülden kutlar sağlık sıhhat ve mutluluk dolu günller dilerim. saygılarımla
Selçuk ERDEN

269 hafta önce

 Sayın belediye görevlileri! Cumartesi günü kurulan pazar yerinde esnaf tartıda kullandığı kabın dara ve brüt hesabını yapmadan millete istediğinden az ağırlıkta mal satıyor, denetim yapılmadığını düşünmekle birlikte pazarın giriş ve çıkışına birer adet tartı konulup vatandaşın hakkını araması gerekiyor.Bu konuda yardım talep ediyoruz.
Selçuk ERDEN

269 hafta önce

 Sayın belediye yöneticileri,ilçede yaşayan bir vatandaş olarak çocuklarımızın oynayabileceği basit bir çocuk parkı yapma konusunda bir çalışmanız var mı? Teşekkürler.
Haci Mehmet Polat (Kasim Oglu)

269 hafta önce

  2014 Ramazani Serifleriniz DERINKUYU halkina hayirli ve mübarek olsun
Oneriyorum....

269 hafta önce

 Nevsehire bagli tum ilcelerin turistik yerlerini gezdim. Hepside Derinkuyudan daha iyi donanima sahip. Turizm sirketleri duzenledikleri turlarda ya Derinkuyuya hic ugramiyor yada sadece 1 saatligine gelip hemen ayriliyorlar. Bunun sebepleri sunlardir. 1. Turistlerin yemek yiyebilecegi restoranlarin olmamasi 2. Konaklanacak uygun otel yada otellerin olmayisi 3. Turisitlere dostane davranilmamasi. 4. Yerel yonetimlerin turizm sirketleri ile diyalog ile diyalog kurmamasi Bu 4 sorunun cozulmesi acilen cozulmesi gerekiyor. Saygilarimla...
ille de memleketim

271 hafta önce

 sayın belediye başkanım. Derinkuyu'muzun daha yeşil ve daha güzel olması için elinizden geleni yaptığınızı biliyorum ama o dikilen ağaçların çevrelerine keşke tel falan çekilseydi de güzelim çam ağaçlarını kurbanlık koyunlar yemeseydi gördüğüm de çok üzüldüğümü belirtmek isterim ...
admin admin

277 hafta önce

 İznikli rumuzuyla görüş yazan arkadaş, belirttiğiniz yer İlçemiz Yeraltı şehri olup, işletmesini Belediye olarak biz yapmıyoruz. Ne ücretini biz topluyoruz. Ne de belirliyoruz. Kültür ve Turizm Bakanlığı adına TÜRSAB işletmektedir. Saygılarımızla.
Sayfa: Önceki12 3 4 5 6 7 8 9 Sonraki
 
Yazı Ekleme
Lütfen yazılarınızda uslubunuza dikkat ediniz, yazılarınız incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Adınız-Soyadınız:

Mesajınız:

 
 

Sitemizdeki materialler'in belediyemizin yazılı izni olmadan ticari amaçla kullanılması yasaktır.

 Alış Veriş

 Oteller

 Yeme-İçme

 Turizm ve Ulaşım

 Resmi Daireler

 Spor - Sağlık

 Tarım - Sanayii

 Hayvancılık

 Sosyal Yaşam

 İletişim ve İnternet

 Ticaret ve Pazarlama

 Sigortacılık ve Muhasebe

 Kitap ve Kırtasiye

 Fotoğrafçılık

 İnşaat ve Yapı

 Bilgisayar

 

 

Copright (c) 2008 Derinkuyu Belediyesiwww.flashokey.com